Mehmet Nedim BİLGİÇ

Referanslarım

Neler Yaptım?

World Ajans


World Ajans - Web Site Çalışması

 CC Holding şirketinde ilk yapmış olduğum proje. CC Holding iştiraki olan World Ajans için yapmış olduğum bir web sitesi. Firmanın neler yaptığı, firma  hakkında ki bilgiler, referansları ve bloglarını yayınladıkları bir kurumsal web sitesi. Codeigniter 3 ile geliştirdim. Sitede sınırsız dil desteği mevcut.

Ahiyapı


Ahi Yapı - Web Site Çalışması

 CC Holding şirketinde yapmış olduğum proje. CC Holding iştiraki olan Ahi Yapı için yapmış olduğum bir web sitesi. Firmanın neler yaptığı, firma  hakkında ki bilgiler, referansları ve bloglarını yayınladıkları bir kurumsal web sitesi. Codeigniter 3 ile geliştirdim.

İremlife


  İremlife - Haber Sitesi

Yine CC Holding'de şirket için yapmış olduğum haber sitesi. Gündeme ait en güncel haberleri öğrenebileceğiniz bir haber sitesi. Gündem, magazin, sağlık, diyet, siyaset gibi bir çok konuda yazılar paylaşılmakta. Haberlere yorumlar yapılabiliyor. Ayrıca panel çalışmasını da ben yaptım. Panel üzerinden tanımladığınız tüm dillere içerik girilebiliyor.

Nomad Tech


 NOMADTECH Kurumsal Web Sitesi Çalışması

 CC Holding iştiraki olan ve savunma sanayiinde hizmet veren Nomadtech firması için yapmış olduğum bir web sitesi çalışması. Firmanın neler yaptığı, firma  hakkında ki bilgiler, referansları ve bloglarını yayınladıkları bir kurumsal web sitesi. Codeigniter 3 ile geliştirdim.

Bursa Plise Perde


 Bursa Plise Perde Kurumsal Web Sitesi Çalışması

 Bursa'da hizmet veren, RK Yapı'nın markası olan Bursa Plise Perde için geliştirmiş olduğum kurumsal web sitesi.